Новини від Фольксваген
17.03.2020

Volkswagen Group та їх бренди доводять 2019 рік до успішного завершення

Генеральний директор доктор Герберт Дісс: «2019 рік був дуже вдалим роком для Volkswagen Group. Ми заклали важливі основи для всіх відповідних змін. "
новости

Компанія Volkswagen Group завершила успішний 2019 рік, покращивши фінансові результати майже у всіх брендах. 

Доктор Герберт Дісс, голова правління Volkswagen Aktiengesellschaft, сказав: «2019 рік був дуже вдалим для Volkswagen Group. Ми заклали важливі основи для всіх відповідних змін. 2020 рік - дуже важкий рік. Пандемія коронавiрусу  представляє нам невідомі операційні та фінансові проблеми. У той же час, існує побоювання щодо стійких економічних наслідків. Нам вдасться подолати цю кризу, об'єднавши свої сили,тісну співпрацю та високий рівень моралі в нашій групі ».

 

При 88,4 млрд євро дохід від продажу марки « Легкові автомобілі Volkswagen » у 2019 році був на 4,5 відсотка більший, ніж у попередньому році. Операційний прибуток до спеціальних статей збільшився до 3,8 (3,2) млрд. Євро. Поліпшення комбінації та цінового позиціонування, зокрема, компенсувало менші продажі моделей легкових автомобілів Volkswagen. Операційна віддача від продажів до спеціальних позицій зросла до 4,3 (3,8) відсотків. Випуск дизельного палива дав особливі статті - 1,9 (–1,9) млрд. Євро.

 

Виручка від продажів комерційних транспортних засобів Volkswagen у 2019 фінансовому році майже на рівні з попереднім роком - 11,5 (11,9) мільярдів євро. Зокрема, збільшення постійних витрат на розробку нових товарів знизило прибуток від операційної діяльності до 510 (780) мільйонів євро. Поліпшення витрат на продукцію мало позитивний ефект. Операційна віддача від продажів становила 4,4 (6,6) відсотків.

 

Дохід від продажу Volkswagen Financial Services у звітному році склав 38,0 млрд євро, збільшившись на 15,8 відсотка порівняно з попереднім роком. Операційний прибуток зріс на 13,3 відсотка і досяг нового рекорду в 3,0 млрд євро. Зростання в основному пояснюється зростанням бізнесу.

Френк Віттер, член правління Групи з питань фінансів та ІТ, сказав: «Поширення коронавірусу в даний час впливає на світову економіку. Невідомо, наскільки серйозно чи на тривалий час це також вплине на Volkswagen Group. В даний час зробити  прогноз майже неможливо. Ми в повній мірі використовуємо всі заходи в режимі цільової групи для підтримки наших працівників та їхніх родин та стабілізації нашого бізнесу ».